Склад постійних комісій

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, регуляторної політики

Голова постійної комісії – Мазурчук Лариса Іванівна – депутат від одномандатного виборчого округу № 7.

Заступник голови постійної комісії - Шабат Ігор Миколайович - депутат від одномандатного виборчого округу № 3.

Секретар постійної комісії - Гец Надія Іванівна - депутат від одномандатного виборчого округу № 18.

Члени постійної комісії:

  • Гитюк Людмила Вадимівна - депутат від одномандатного виборчого округу № 16;
  • Лисик Сергій Миколайович - депутат від одномандатного виборчого округу № 20;
  • Максимець Мирослава Миколаївна - депутат від одномандатного виборчого округу № 10.

 

 

 

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Голова постійної комісії – Баглик Василь Григорович - депутат від одномандатного виборчого округу № 11.

Заступник голови постійної комісії - Шлапай Михайло Петрович - депутат від одномандатного виборчого округу № 21.

Секретар постійної комісії - Юхимук Галина Михайлівна – депутат від одномандатного виборчого округу № 25.

Члени постійної комісії:

  • Коваль Юрій Григорович - депутат від одномандатного виборчого округу № 5;
  • Савчук Олександр Матвійович - депутат від одномандатного виборчого округу № 4;
  • Тарасюк Оксана Олександрівна - депутат від одномандатного виборчого округу № 9;
  • Чабан Сергій Олександрович - депутат від одномандатного виборчого округу № 13.

 

 

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

Голова постійної комісії – Гурський Вадим Петрович - депутат від одномандатного виборчого округу № 1.

Заступник голови постійної комісії -  Маркевич Олександр Володимирович - депутат від одномандатного виборчого округу № 12.

Секретар постійної комісії - Шлапай Михайло Михайлович - депутат від одномандатного виборчого округу № 22.

Члени постійної комісії:

  • Веремчук Олександр Єремійович - депутат від одномандатного виборчого округу № 19;
  • Назарук Дмитро Анатолійович - депутат від одномандатного виборчого округу № 14;
  • Смолярчук Віктор Адамович - депутат від одномандатного виборчого округу № 15;
  • Юхимук Віктор Федорович - депутат від одномандатного виборчого округу № 23.     

 

 

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

Голова постійної комісії – Поляк Степан Степанович - депутат від одномандатного виборчого округу № 8.

Заступник голови постійної комісії - Оліферук Олександр Петрович - депутат від одномандатного виборчого округу № 2.

Секретар постійної комісії - Борис Богдан Васильович - депутат від одномандатного виборчого округу № 17.

Члени постійної комісії:

  • Дейнека Віталій Васильович - депутат від одномандатного виборчого округу № 26;
  • Косінський Ярослав Павлович - депутат від одномандатного виборчого округу № 24.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *