ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГИ іЗ ЗБИРАННЯ та ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ на території Старовижівської селищної ради

rn

rnrn

Відповідно до п.55 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» та на підставі рішення виконавчого комітету селищної ради від 26.12.2016р. №164 «Про проведення конкурсу на збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Старовижівської селищної ради»,

rnrn

оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Старовижівської селищної ради

rnrn

1. Організатор конкурсу - виконавчий комітет Старовижівської ради, 44401, Волинська область, Старовижівський район, смт Стара Вижівка, вул.Незалежності, 52.
rn2. Підстава для проведення конкурсу - рішення виконавчого комітету від 26.12.2016 № 164 «Про проведення конкурсу на збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Старовижівської селищної ради».
rn3. Місце проведення конкурсу: 44401, Волинська область, Старовижівський район, смт Стара Вижівка, вул.Незалежності, 52, адмінбудівля Старовижівської селищної ради, другий поверх, зал засідань. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондар Володимир Васильович, тел.: (03346) 2-17-33.
rn4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
rn4.1. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, закладах, установах та  організаціях на території Старовижівської селищної ради. Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
rn4.2. Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.
rn4.3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.
rn4.4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
rn4.5. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.
rn5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:
rnпослуги надаються в межах Старовижівської селищної ради
rn- площа населених пунктів становить 1522,1944 га.
rn- відстань до полігону твердих побутових відходів 3,6 км від житлового сектору.

rnrn

6. Характеристика об’єктів за джерелами утворення твердих побутових відходів:
rn- багатоквартирні житлові будинки, ОСББ, ЖБК;
rn- приватні житлові будинки;
rn- підприємства, заклади, установи та організації ;
rn- приватні підприємці.
rn7. Характеристика полігону твердих побутових відходів :
rn- зайнята площа – 1,1953 га;
rn- відстань до селища 3,6 км.
rn8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
rn- Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто або поштою.
rn- Адреса подання конкурсних пропозицій - 44401, Волинська область, Старовижівський район, смт Стара Вижівка, вул..Незалежності, 52, адмінбудівля Старовижівської селищної ради, другий поверх, зал засідань..
rn- конкурсні пропозиції (заяви) приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення на офіційному сайті Старовижівської селищної ради.

rnrn

- оголошення про проведення конкурсу на збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Старовижівської селищної ради оприлюднено на офіційному сайті Старовижівської селищної ради 27.12.2016 року

rnrn

Час проведення конкурсу на збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Старовижівської селищної ради: 10 год. 00 хв. 27.01.2017р.